Bursa Oto Kurtarma firması olarak 7/24 yol yardım hizmeti veriyoruz.

KURUMSAL

Araç kullanmanın keyfinin yanında yaşadığımız en büyük problemlerin başında arızalar meydana geliyor. Seyahatinizin en güzel anında aniden meydana gelen bir olay canınızı sıkabilir. Aracınız su kaynatabilir, lastiğiniz patlayabilir, farlarınız kontak olabilir, kapınız kilitli kalabilir, trafik kazası olabilir. Dahası mutlaka olabilir. İşte tatsız olan bu sürprizler canınızı sıkmasın diye hizmetinizdeyiz. Seyahatiniz esnasında oluşabilecek olan bu tatsızlıklara karşı yol yardım ihtiyaçlarınızı hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

 

Yolda kalan mağdurlara haftanın her günü 7/24 yol yardım, oto kurtarma, oto çekici hizmeti vermekteyiz. Hizmet kapsamında kalan bölgelerin tamamına yağmur, çamur demeden, batık, yolda kalmış demeden destek veriyoruz.  Yolda kaldığınızda hemen bize ulaşın. Alp Oto Kurtarma bir telefonla imdadınıza en uygun fiyatlarla yetişecektir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli oto çekici, kurtarıcı, yol yardım hizmeti sunmaktır.

 

Alp Oto Kurtarma,  Bursa'da Oto Kurtarma ve yol yardım, çekici hizmetleri, kurtarma hizmetleri, teknik arıza yaşayan, uçurum ve şarampol gibi tehlikeli kazalarda 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde problemlerinizi çözmek için her zaman yanınızda.

 

 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol